Recenze Neven

Ověřený zákazník Neven důchodce

Přidáno: 23. listopadu 2023

Zakoupeno v Neven

Zvuk plynulý, bez sekání, netřeba ovkadače, kvalita zvuku odpovídá mobilu, pro Skype víc než dobré

Ověřený zákazník Neven Mmoollyy

Přidáno: 21. listopadu 2023

Zakoupeno v Neven

Vyzkoušeno krátce, ale zatím jsem spokojena. Uvidím časem. Výdrž po nabití je dlouhá. Občas mi přijde, že sem tam slabě vynechá zvuk, ale stává se mi to spíše v nějakých aplikacích (např.Duolingo atd.), jinak na poslech podcastu a např. videí z YouTube je to super. Mám srovnání s dražšími a kvalitními bone sluchátky od Aftershokz, oproti ním mi přijde trochu horší materiál, z kterého jsou sluchátka vyrobena, nicméně jsou velice lehká a i když mám menší hlavu, tak sedí skvěle. také jsem byla zvyklá na přivítání a hlášení stavu baterie, což tady není a také mě zklamalo, že i po několika hodinách nabíjení stále svítí červené světlo (u těch předchozích, když bylo nabito, svítilo modře). Zatím jsem zkoušela přijmout jen jeden hovor, ale kvalita hovoru byla dobrá, tak snad i po této stránce budou dobře sloužit. Hledala jsem levnější alternativu k předchozím sluchatkum, které se bohužel přestaly nabíjet, a zatím jsem dost spokojená. Čas prozradí více.

Ověřený zákazník Neven JirkaA

Přidáno: 5. září 2023

• Velmi lehké
  • Dobrá výdrž
  • Celkem dobrý zvuk
  • Funkce "Next song" automaticky spustí náhodnou zvukovou aplikaci.
Neven Dvojitá nabíječka pro dvě baterie 18650 3.6V/3.7V

Přidáno: 4. srpna 2023

Funkční

Přidáno: 12. června 2023

Zakoupeno v Neven

Na kolo naprosto dostačující. Slyším hudbu i okolí!

Neven DTV-07

Neven Mini PCI-E X mSATA Flexible Extender Cable with SIM 8 Pin Card Slot

Přidáno: 25. března 2023

• .

Přidáno: 1. ledna 2023

(naposledy upraveno 1. ledna 2023)

• Funguje a to stačí
  • Cena ok
Neven BS010LW

Neven BS010LW

Ověřený zákazník Neven wvojtas

Přidáno: 22. září 2022

Zakoupeno v Neven

Objednané pohybové čidlo neodpovídá udávané specifikaci, co se týká dosahu až 8 m, stěží má dosah 3,5 m, osobně jsem ho potřeboval v přímém směru (střed kužele snímání) na 6,5 m. tohle mě u BS010LW značně zklamalo. Prostě někoho nachytat na tom, že má dosah nastavitelný od 10 cm do 8 m je opravdu zavádějící. Nejsem s BS010LW spokojen. Nedoporučuji ho kupovat novým zákazníkům, teda pokud ho nechtějí využívat na kratší vzdálenost, tj.do 3,5 m. I samotný obchod by měl některé své výrobky testovat, pokud je nakupuje k dalšímu prodeji. Pokud to nedělal, tak ať se nediví mé recenzi.

Přidáno: 29. srpna 2022

Zakoupeno v Neven

Pokud někdo chce připojit chytrý foťák, kameru nebo GoPro s HDMI výstupem
a mít ji jako kvaliktní webovku,tak toto zařízení v pohodě má HD 1080 na 30/60fps.
Testováno na starém Hero3+ a vše maká jak má!
Pokud používáte toto zařízení v PC je lepší ho připojit přes prodlužku USB3.0 či nižší USB 2,protože pokud připojíte kvalitní "těžký" HDMI kabel,časem by se to mohl vylomit konektor.Přece jen je to typ "USB sticku" a je lepší aby zařízení leželo či viselo, než aby je kabel takzvaně lámal.

Přidáno: 26. srpna 2022

• Funguje jak má.
Neven DTV-02

Neven DTV-02

Ověřený zákazník Neven Candis

Přidáno: 25. července 2022

(naposledy upraveno 25. července 2022)

Je dostačující

Ověřený zákazník Neven Jindřich

Přidáno: 8. července 2022

Zakoupeno v Neven

• Dobrý zesilovač za rozumné peníze
  • Neni návod v češtině
  • Eqalizér funguje jen při přehrávání MP3, ne u linkového a koaxiálního vstupu.
  • Chybí mi zde výstup na sluchátka.

Přidáno: 9. dubna 2022

Zakoupeno v Neven

• V dané cenové relaci zajímavý produkt, samozřejmě nic pro audiofily, zvuk opravdu a po připojení kvalitních beden žádná divočina není

TučňákSGranátem TučňákSGranátem

Přidáno: 30. března 2022

(naposledy upraveno 15. dubna 2022)

• Nízká cena
  • Stačí zapojit a nic neřešit
  • Slušná kvalita při FHD
  • Zvláštní chování při FHD 30p
  • Dlouhý USB konektor
  • Občasné sekání obrazu
  • Neplynulý "zpomalený" obraz
  • Nespolehlivost

Hardwarové zpracování je OK, na povrchu najdeme jen kov. USB konektor je delší a trochu v portu "plandá", na funkčnost to nemá vliv a spojení je stabilní.

Nejvyšší rozlišení je FullHD (Nikon Z6). Kvalita je poměrně dobrá, ale samozřejmě ne tak, jako z fotoaparátu.

Výstup není plynulý, podezřívám zařízení z nějakého přesnímkování na 20 FPS, i když výstup hlásí 50p.

10bitový výstup samozřejmě nezvládá (přenáší 8bit), použití profilu LUT nedává smysl. Člověk si musí vystačit s klasickým 8bitovým výstupem, ten je ale postačující.

Konvertor měl problém rozumně zaznamenat FHD 30p výstup (ve všech softwarech s různými nastaveními FPS, kvalita byla hrozná, jakoby došlo k převzorkování z mnohem nižšího rozlišení), jakmile jsem ve fotoaparátu přepnul nahrávání na FHD 50p a vyšší, kvalita byla v pořádku. Patrně nějaká nekompatibilita, na řešení jsem přišel jen náhodou.

Až na tento neduh (možná jen konkrétní "nekompatibilitou" s Nikon Z6) stačilo zařízení připojit a jelo, po nastavení na FHD 50p je to v pořádku.

Ideální low-cost, pokud potřebujete stream nebo dlouhé video ze zrcadlovky/mirrorless. Přenáší videodata ze snímače, žádné ovládací prvky z displeje fotoaparátu nepřekáží. Kvalita je za tu cenu přijatelná, znatelně nižší než z Elgato Cam Link (barva a datový tok jsou ok, ale video není plynulé).

Zařízení občas přenáší video sekaně (video je ve finále nepoužitelné, zejména pohyb je tragický). Někdy stačí vypnout a zapnout nebo přepnout režim, někdy s tím nejde nic dělat. Na akce s časovým rozvrhem je zařízení nepoužitelné.

Ověřený zákazník Neven Juray

Přidáno: 29. března 2022

Zakoupeno v Neven

Tahle mašinka 4v1 je tak šikovná, že si koupím ještě jednu než nebude. Spousta prodejců ji nemá v sortimentu a když ano, tak je to nějaký jiný neatraktivní model. Jak funkcí tak vzhledem.

Ověřený zákazník Neven Marie

Přidáno: 2. března 2022

Zakoupeno v Neven

Po upgrade na win11 přestal komunikovat mikrofon v mém notebooku.Tohle je skvělé řešení,funguje bez chyby.Doporučuji všem,kdo má stejný problém.

Neven BS010L

Neven BS010L

Přidáno: 11. února 2022

Zakoupeno v Neven

Vhodné k solárním zařízeni 12V.

Zobrazuji 1 - 20 ze 55 recenzí [ 1 ] 2 3